Вівторок, 19.03.2024, 16:05

Головна Накази по СЗШ Реєстрація Вхід

Витяг з наказу № 74
по середній загальноосвітній школі № 34
  " Про режим роботи школи”
наказую:

1. Затвердити такий режим роботи навчально-виховного комплексу № 34:

• Відкриття школи вранці, початок роботи працівників їдальні – 07.00 год.
• Прихід чергового по школі педагога – 07.30 год.
• Ранкова гімнастика – 07.50 год.
• Початок занять – 08.00 год.
• Закінчення занять – 15.00 год.
• Закінчення роботи їдальні – 15.00 год.
• Закриття школи – 21.00 год.
• Робочий час допоміжного персоналу складає 40 годин на тиждень, початок роботи о 07.00 закінчення о 15.00 год., або за окремим графіком (сторожі та інші)
• Прийом їжі відбувається в їдальні школи в години, зручні для педагогів і допоміжного персоналу, але не в часи прийому їжі учнів школи.
• Перед початком занять встановити за 5 хв. попередній дзвінок.
• Класні керівники та вчителі чергують на перервах, для забезпечення дисципліни згідно графіка затвердженого адміністрацією.
• Черговий клас за визначеним графіком проводить на перервах чергування, на визначених постах. Час закінчення чергування – 14.30 год.
• Учитель, що веде урок в класі останнім, виводить дітей до роздягальні і залишає дітей тільки після виведення їх на вулицю.
• Час початку роботи вчителів за 15 хв. до початку свого першого уроку і закінчується на 20 хв. пізніше останнього уроку.
• Учитель залишається в класі під час чергування дітей в класі і відповідає за життя і здоров’я учнів під час прибирання.

3. Встановити тривалість уроків:

• 1- х класах – 35 хвилин;
  • 2 - 3–х класах – 40 хвилин;
  • 5 – 11-х класах – 45 хвилин
  • та скласти відповідний та раціональний розклад навчальних та додаткових занять, факультативів для учнів, погодити з ПК та надати на затвердження до міської СЕС. Звернути увагу на недопустимість перевантаження дітей, враховуючи вікові особливості дітей, специфіку предметів тощо.
  • 5. Контролювати проведення ранкової фізичної зарядки перед початком навчальних занять.

6. Не допускати порушення тривалості перерв.

7. Організувати відповідно до діючого законодавства належне чергування адміністрації, вчителів предметників, класних керівників, інших працівників школи, які є учасниками навчально-виховного процесу. Довести графік чергування до відома дітей, батьків, вчителів. Здійснювати постійний контроль за даною ділянкою роботи.

8. Проводити постійно роз’яснювальну роботу щодо виконання правил дорожнього руху пішоходів як з дітьми так і з вчителями. Вести чітко записи в класних журналах про проведену роботу. Здійснювати постійний контроль і інформувати дітей, батьків, вчителів.

9. Забезпечити збереження життя і здоров’я дітей під час проведення навчальних занять взагалі, а також особливу увагу приділити урокам фізичної культури, трудового навчання, хімії, фізики, інформатики, організації спортивних і масових заходів, відпочинку дітей тощо.

10. Під час організації канікул володіти інформацією про місце відпочинку кожної дитини, допомогти дітям і батькам визначитись з оздоровленням дітей.

11. Продовжити аналізувати стан здоров’я дітей за підсумками медичних оглядів, доводити конкретну інформацію до батьків, організувати зустріч з представниками галузі охорони здоров’я, обговорити на робочих нарадах, педагогічних радах інших зібраннях дане питання.

12. Забезпечити в установі нешкідливі та безпечні умови для навчання, здійснювати постійний контроль за дотриманням учнями правил поведінки в навчальному закладі. Належним чином проводити виховну роботу як з учнями так і з батьками.

13. Організацію екскурсій здійснювати не за рахунок навчального процесу, а відповідно до діючого законодавства, визначати чітке спрямування кожного виїзду за межі міста.

14. Забезпечити оптимальний режим роботи спортивних залів, що сприятиме залученню учнів до занять фізичною культурою та спортом як в урочний, так і позаурочний час. Оновити зміст наочності в спортивних залах, висвітлювати перемоги, рекорди дітей школи.